eCentral

Dostawa i płatność

Dostawa

 1. Informacje o kosztach dostawy są uwidaczniane w formularzu Zamówienia - w ostatnim kroku umożliwiającym Kupującemu dokonanie wyboru „Zamówienie z obowiązkiem zapłaty” oraz w e-mailu potwierdzającym złożenie Zamówienia przez Kupującego. Koszty dostawy ponosi Kupujący.

 2. Opłata za dostawę jest wskazana na dokumencie sprzedaży jako oddzielna pozycja.

 3. Dostawa odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich na adres wskazany w formularzu Zamówienia. Możliwy jest również osobisty odbiór Towaru w SDH „Central” przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 2/1 w Białymstoku oraz za pośrednictwem paczkomatów InPost. Decyzję o tym, za pośrednictwem której firmy zostanie zrealizowana dostawa, lub o osobistym odbiorze Towaru w SDH „Central”, podejmuje Klient zaznaczając właściwe pole w formularzu Zamówienia. Wskazany przez Kupującego adres dostawy Towaru jest miejscem spełnienia świadczenia przez Sprzedawcę.

 4. Sprzedawca dostarcza Towary wyłącznie na terenie Polski.

 5. Czas realizacji Zamówienia wynosi do 5 dni roboczych, jednak nie później niż zapisano w Kodeksie cywilnym.

 6. Czas realizacji Zamówienia biegnie:

  - w przypadku wyboru opcji płatności przy odbiorze - od chwili kliknięcia przez Klienta w link potwierdzający złożenie Zamówienia,

  - w przypadku wyboru opcji płatności przelewem - od chwili zaksięgowania przelewu tradycyjnego lub autoryzacji płatności przez system Przelewy 24.

  - Czas realizacji Zamówienia biegnie wyłącznie w dni robocze.

 7. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień internetowych powyżej 199,00 zł.

 

 

 

Sposoby i terminy płatności za Towar

 1. Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności w formie Przedpłaty:

  - przelew tradycyjny na rachunek bankowy:

  Powszechna Spółdzielnia Spożywców „Społem” w Białymstoku

  Rynek Kościuszki 15

  15-950 Białystok

  Bank Gospodarstwa Krajowego

  Nr konta: 02 1130 1059 0017 3199 0420 0001

  W tytule przelewu prosimy wpisać numer Zamówienia.

  - szybkie przelewy elektroniczne online na rachunek Sprzedawcy (formularz płatności zostaje wypełniony automatycznie, a Klient może potwierdzić płatność poprzez logowanie w swoim banku),

  - system płatności mobilnych BLIK,

  - karty płatnicze: VISA, Mastercard, Maestro.

 2. Kupujący dokonuje wyboru spośród wyżej wymienionych sposobów płatności poprzez zaznaczenie właściwego pola w formularzu Zamówienia.

 3. Gdy płatność za Towar nie zostanie dokonana w terminie 3 dni roboczych od dnia Zamówienia, Zamówienie złożone przez Klienta zostaje anulowane.

 4. Płatności elektroniczne, płatności kartą oraz systemem BLIK prowadzi wyspecjalizowana instytucja płatnicza : PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul.Pastelowa 8, 60-198 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Mistao i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP7792369887, REGON 301345068.